MVDr. Petra Huňáčková - Veterinární ordinace pro malá i velká hospodářská zvířata, Most

Dnes je Pátek, 21.února. Svátek slaví pejsek Dita a kočička Lord.

Vaše názory

Máte-li jakýkoliv dotaz, chcete vyjádřit svůj názor na naše služby, či cokoliv jiného, využijte prosím naší diskuzní sekce.

Upozorňujeme ovšem, že diskuze je moderovaná a Veterinka U tlapiček si vyhrazuje právo smazat jakékoliv nevhodné příspěvky, které jakkoli porušují zákony ČR, či obecné etiky.

Nově vložené příspěvky se zobrazí až po autorizaci našimi pracovníky.

2 + 9 =

Ivan Málek

Chovám německé boxery již více než třicet let.Za tu dobu jsem postupně vystřídal několik veterinárních lékařů. Naše jedenáctiletá boxerka onemocněla jak u to u boxerů bývá,nádorem. Veterinářka,se kterou jsem to konzultoval,kategoricky odmítla možnost operace. Rezignoval jsem a čekal,až "přijde její chvíle". Naše známá,která využívala služeb "Veterinky u tlapiček",ten nádor nafotila,při své návštěvě na veterině jej ukázala MVDr.Huňáčkové a do několika dnů byla má fenka odoperována,podotýkám,že úspěšně a nyní se těší velmi dobrému zdraví. S takovým přístupem jsem se setkal naposledy před mnoha lety na veterině v Lounech,kde působil vyhlášený PAN VETERINÁŘ MVDr.Pšenička. MVDr. Huňáčková je lepší,je milá,ochotná a profesionální!! Ještě jednou díky paní doktorko a ať se vám daří!!! Přeji vám mnoho stejně spokojených klientů,jako jsem já!

Veterinka odpovídá

Náš tým moc děkuje za milá slova a budeme se snažit i nadále:)

Jindřiška Petrová

Jsme maximálně spokojeni s přístupem a péčí.Profesionální přístup,dobré rady a milý úsměv.děkuji

Paulová Dana

A ještě jedno poděkování za vstřícnost těmto lékařům k mé nezvyklé a zvláštní prosbě.Můj čínský naháček Endy,musel být kastrován z důvodu značkování doma i na návštěvách.Ta prosba byla v tom, zda by byli ochotni ihned po kastraci, na sále vložit místo varlátek implantáty.S jejich souhlasem jsem implantáty objednala a nechala je dovézt z Kanady.Ve světě je toto normální a běžná záležitost.Pan doktor Vaculín se této zvláštní kastrace ujal a odvedl perfektní výkon, byť si myslím, že poprvé za svou lékařskou praxi.Vše probíhá bez jakýchkoliv komplikací a nebýt stehů, které půjdeme teprve vyndat, nebylo na pejskovi již druhý den po operaci nic znát.Moc děkujeme a zůstáváme této veterině věrnými klienty.

Paulová Dana

Přešla jsem k Tlapičkám, po sloučení ordinací, s naší milou p. doktorkou Janáčkovou.Děkuji jí za vstřícnost, lásku ke svým zvířecím pacientům, a za to, že vždy pokud to bylo v jejích možnostech, našim mazlíčkům pomohla.Na této veterině najdete příjemné prostředí, skvělou péči a čtyři perfektní lékaře.

Paulová Dana

Byla jsem velmi překvapena, když se p .doktor Vaculín ujal našeho 7. měs. bengálského kocourka Amíga. Pooperační léčba proběhla bez komplikací. Je to člověk na svém místě, praktik i chirurg.Kocourek chodí,běhá a nikdo nepozná,že byl tak vážně poraněný.Pane doktore děkujeme a toto patří i šikovným paním doktorkám a za vzornou pooperační péči.

Michael Pergl

Touto cestou bychom rádi poděkovali paní doktorce za její ochotu, vstřícnost a přístup k našim chlupáčům. Jsem moc rád, že máme takto skvělou veterinu za domem.

Petra

Paní doktorka je skvělá,všem doporučuji,od Mosteckých jiných veteřinářu,je vstřícná,milá,opatrná,Naší fenečce dělala císařský řez,byli jsme s fenečkou než usla,paní doktorka byla hrozně opatrná aby nic fenečku nebolelo,moc děkujeme paní doktorko jste zlato..............:)

Barbora Pulzová

Chtěla bych moc a moc poděkovat paní doktorce že byla ochotná nám v sobotu večer prohlédnout pejska kterého nám porazilo auto.Byla jediná v celém Mostě a Litvínově která nám pomohla.Ještě jednou velké díky za ochotu moc si toho vážíme.

Jindřiška Petrová

Vstřícnost,osobní přístup a ochota,to je to co mě těší.Jsem ráda za takové lidičky,i moji chlupáči se zde cítí dobře.Děkuji :-)

Veterinka odpovídá

Budeme se nadale snazit, abyste s nami byli spokojeni

Ivana Hejčová

Jsem ráda,že máme v našem městě takovouto veterinku. Paní doktorka je vždy milá,vstřícná a ochotná. Náš pejsek Viky je vždy klidný a není nikdy ve stresu. Jsem maximálně spokojená a mohu tuto veterinku všem vřele doporučit.

Veterinka odpovídá

Vazime si Vasi spokojenosti a budeme se nadale snazit

MVDr. Petra Huňáčková

„Veterinka u tlapiček“
Jasmínová 292/33
434 01 Most

IČ: 70557063
Bank: 78-7039790267/0100

NAMAPĚ

AKTUÁLNĚ

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Veterinka U tlapiček © 2011

Všední dny

08:00 - 18:00

Sobota

09:00 - 12:00

Neděle

17:00 - 19:00

476 108 193

Pohotovost pro malá zvířata,
výjezdová služba a ošetření
zvířete u majitele.
Více informací zde.

petra@hunackova.cz
www.veterinka.cz